• A-
  A+

Інформація про проведення адміністративної колегії Південно-західного МТВ АМКУ у справі № 72/69-21 відносно дій ТОВ «Опентек», ТОВ «Радоніт-А» та ФОП Трошиної А.П.

Опубліковано 12 червня 2024 року о 16:55

Відповідно до пункту 6 розділу VII Порядку розгляду Антимонопольним комітетом України та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (зі змінами), Південно-західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) повідомляє наступне.

Розпорядженням адміністративної колегії Відділення від 13.10.2021 № 72/75-рп/к розпочато розгляд справи № 72/69-21 за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю «Радоніт-А» порушення, що передбачене статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді дискредитації товариства з обмеженою відповідальністю «Опентек» шляхом поширення неточної інформації про товар його виробництва, яка може завдати шкоди діловій репутації цього суб’єкта господарювання.

Розпорядженням адміністративної колегії Відділення від 03.05.2024 № 72/55-рп/к фізичну особу підприємця Трошину Аллу Петрівну залучено до розгляду справи № 72/69-21 як співвідповідача.

За результатами збирання та аналізу доказів у справі № 72/69-21 складено подання з попередніми висновками від 05.06.2024 № 72-03/120-п, яке вноситься на розгляд адміністративної колегії Відділення.

Відповідно до подання з попередніми висновками адміністративній колегії Відділення запропоновано:

1. Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «Радоніт-А» (ідентифікаційний код юридичної особи Інформація, доступ до якої обмежено) порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, що передбачене статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді дискредитації суб’єкта господарювання шляхом надсилання 27 квітня 2021 року з адреси електронної пошти [email protected] за списком контактів цієї електронної скриньки електронного листа з неточними відомостями, пов’язаними з діяльністю товариства з обмеженою відповідальністю «Опентек» (ідентифікаційний код юридичної особи Інформація, доступ до якої обмежено), у тому числі щодо його товару, які могли завдати шкоди його діловій репутації.

2. Визнати дії фізичної особи-підприємця Трошиної Алли Петрівни (ідентифікаційний номер Інформація, доступ до якої обмежено) порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, що передбачене статтею 8 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді дискредитації суб’єкта господарювання шляхом надсилання 27 квітня 2021 року з адреси електронної пошти [email protected] за списком контактів цієї електронної скриньки електронного листа з неточними відомостями, пов’язаними з діяльністю товариства з обмеженою відповідальністю «Опентек» (ідентифікаційний код юридичної особи Інформація, доступ до якої обмежено), у тому числі щодо його товару, які могли завдати шкоди його діловій репутації.

3. За порушення, зазначене в пункті 1 резолютивної частини цього подання, відповідно до статті 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «Радоніт-А» (ідентифікаційний код юридичної особи Інформація, доступ до якої обмежено) у

розмірі до п’яти відсотків доходу (виручки) цього суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 2023 рік.

4. За порушення, зазначене в пункті 2 резолютивної частини цього подання, відповідно до статті 21 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» накласти штраф на фізичну особу-підприємця Трошину Аллу Петрівну (ідентифікаційний номер Інформація, доступ до якої обмежено) у розмірі до п’яти відсотків доходу (виручки) цього суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 2023 рік.

Додатково зазначається, що товариство з обмеженою відповідальністю «Опентек», товариство з обмеженою відповідальністю «Радоніт-А», фізична особа-підприємець Трошина Алла Петрівна мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у поданні. У разі надання заперечень щодо висновків і пропозицій, викладених у поданні, необхідно надати докази, які їх підтверджують.

Одночасно повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Відділення справи № 72/69-21 відбудеться 21 червня 2024 року о 10.00 годині у приміщенні Відділення за адресою: вулиця Героїв Майдану, будинок 12, 8 поверх, місто Хмельницький.

Представники товариства з обмеженою відповідальністю «Опентек», товариства з обмеженою відповідальністю «Радоніт-А», фізичної особи-підприємця Трошиної Алли Петрівни, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux